Na co se můžete ve vašem balíčku těšit?

Balíčky pro vaše mazlíčky!

Mlsná Tlapka je balíček plný pamlksů a překvapení pro vaše čtyřnohé kamarády. Uvnitř naleznete prémiové krmivo, pamlsky a pochoutky pro psy, vitamíny, i chovatelské potřeby a samozřejmě také hračky. Váš pejsek se bude v pelíšku těšit na každý další balíček.

Balíčky pro psy jsou ideálním dárkem k narozeninám, na Vánoce či jen tak pro radost. Mlsná Tlapka má ráda psy a proto ví, jak udělat pejska zdravého a spokojeného. Nezáleží na velikosti, ani plemenu. Víme, jak potěšit ty nejmenší i ty největší.

Vybrat ideální balíček

Pamlskový balíček pro psy

Mlsná Tlapka je balíček plný pamlsků a překvapení pro vaše čtyřnohé kamarády. Uvnitř naleznete jak prémiové krmivo, pamlsky a pochoutky, tak i vitamíny, tyčinky, chovatelské potřeby a samozřejmě také hračky. Na každý balíček se bude váš chlupáč těšit!


Vybrat balíček pro psa

balíček

Balíčky plné překvapení pro kočky

Mlsná Tlapka je balíček plný pamlsků a překvapení také pro kočky! Uvnitř se skrývá nejen pořádná porce kvalitního krmiva, pamlsků a pochoutek, ale také hračky. Zkrátka vše, co bude mít váš kočičák rád. Víme, že spousta z vás má více jak jednu kočku. A právě proto je možné si naše balíčky objednat i pro celou kočičí rodinku :-).


Vybrat balíček pro kočku

balíček

Balíčky plné překvapení pro králíky

Balíčky Mlsné Tlapky jsou také pro králíky! Pro každého ušáka máme připraveny bezobilné dropy/snacky, tyčinky, krmivo, bylinky, hračky a také skvělé překvapení.
Pokud máte více králičích kamarádů, tak máme balíčky i pro ně :-)


Vybrat balíček pro králíka

balíček