Něco o Mlsné Tlapce :-)

Náš příběh, naši fanoušci!

Každý mazlíček si zaslouží jen to nejlepší. Může to být prémiové krmivo nebo skvělé hračky, ale hlavní je jeho páníček. Ten se musí o svého chlupáče starat jako o člena rodiny a již od mala by ho měl trochu rozmazlovat :-). V dnešní uspěchané době bohužel většinou není snadné trávit s pejskem tolik času, kolik bychom si přáli.

Když se v polovině roku 2015 dva kamarádi - Franta a Standa - zamýšleli co s tím, napadla je originální myšlenka! Co takhle udělat pro mazlíčky dárkový balíček, který nebude nikdy stejný a každý se na něj bude vždy těšit? Základ balíčku tvoří kvalitní pamlsky a proto nese název “Mlsná Tlapka” :-).

Podívejte se na fotky našich fanoušků v galerii dole! :-)

Chci mazlíčkovi udělat radost

Vybrané fotografie našich fanoušků :-)


Udělejte taky radost svému mazlíčkovi :-)


Pamlskový balíček pro psy

Mlsná Tlapka je balíček plný pamlsků a překvapení pro vaše čtyřnohé kamarády. Uvnitř naleznete jak prémiové krmivo, pamlsky a pochoutky, tak i vitamíny, tyčinky, chovatelské potřeby a samozřejmě také hračky. Na každý balíček se bude váš chlupáč těšit!


Vybrat balíček pro psa

balíček

Balíčky plné překvapení pro kočky

Mlsná Tlapka je balíček plný pamlsků a překvapení také pro kočky! Uvnitř se skrývá nejen pořádná porce kvalitního krmiva, pamlsků a pochoutek, ale také hračky. Zkrátka vše, co bude mít váš kočičák rád. Víme, že spousta z vás má více jak jednu kočku. A právě proto je možné si naše balíčky objednat i pro celou kočičí rodinku :-).


Vybrat balíček pro kočku

balíček

Balíčky plné překvapení pro králíky

Balíčky Mlsné Tlapky jsou také pro králíky! Pro každého ušáka máme připraveny bezobilné dropy/snacky, tyčinky, krmivo, bylinky, hračky a také skvělé překvapení.
Pokud máte více králičích kamarádů, tak máme balíčky i pro ně :-)


Vybrat balíček pro králíka

balíček