Dárkové balíčky plné pamlsků i pro králíky

králík

Dárkové pamlskové balíčky Mlsná Tlapka jsou nově i pro ušaté králíky :-). Darujte na Vánoce nebo jen tak pro radost krabičku plnou kvalitních pamlsků a překvapení!

Pamlskové balíčky Mlsná Tlapka začaly původě jen pro pejsky. Záhy jsme si ale uvědomili, že v domácnosti žije víc zvířecích kamarádů a ne jenom pes. Začali jsme tedy nabízet balíčky i pro kočky a kočičáky. Stále jste se nás ale ptali, jestli nebudeme nabízet krabičku plnou dobrot i pro menší chlupáče. A díky tomu se nám nedávno povedlo uvést nnovou krabičku - petbox pro králíky :-).

Co se v balíčku nachází?

Co se v takovém balíčku skrývá? Především se jedná o kvalitní věci, které nebudou vašemu králíčkovi dělat žádné potíže. V každé krabičce najdou kvalitní seno, bezobilné snacky a dropy, parádní tyčinky na okusování, různé vitamíny a samozřejmě také hračky a případně chovatelské potřeby jako jsou různé misky, napáječky, apod.

Balíčky jsou vhodné jako jednorázový dárek nebo jako pravidelná služba, kdy králíček dostane vždy něco jiného. Pokud chcete potešit svého nebo jiného králíka, pamlskové balíčky Mlsná Tlapka jsou ideální volbou. Doručení až do pelechu je samozřejmostí :-).

www.mlsnatlapka.cz - balíčky pro všechny mazlíčky

 

e-max.it: your social media marketing partner